Penzion Dvůr Krasíkov v Kokašicích hodnocení
banner
 

PENZION DVŮR KRASÍKOV

Celková kapacita penzionu je 23 osob v jednom 4-lůžkovém studiu, tří 3-lůžkových a pěti 2-lůžkových studiích.

  • pokoje / studia penzionu – všechny pokoje jsou dvoulůžkové a všechny jsou vybaveny manželskou postelí, kterou lze v případě potřeby rozdělit na dvě samostatná lůžka (toto je ale z provozních důvodů třeba objednat předem). Tři pokoje mají možnost přistýlky. Dále má každý pokoj kuchyňský kout zahrnující dřez, ledničku, vařič, rychlovarnou konvici a základní nádobí. K tomu mají všechny pokoje vlastní sociální zařízení a koupelnu se sprchou. Studio Krasíkov má místo sprchy vanu. Většina pokojů má balkón.
  • rodinný pokoj / studio – má pokoj vybavený manželskou postelí a rozkládací pohovkou. Náleží k němu balkón. V pokoji je kuchyňský kout obsahující dřez, ledničku, vařič, rychlovarnou konvici a základní nádobí. Vlastní koupelna je vybavena vanou a WC. Celková kapacita tohoto pokoje jsou 2 osoby na pevném lůžku a případně ještě 2 osoby na rozkládací pohovce.

V každém z pokojů najdete také nabídku minibaru zahrnující jak naše produkty - zelňáky, levandulové sušenky, tak i další pochutiny - perníčky, pivo, víno, džus, vodu. Vše za přijatelné ceny bez přemrštěné "hotelové" přirážky.
Jako součást ceny pokoje pak o nás přijměte pozornost ve formě nabídky instantní kávy a několika druhů čaje, které najdete v košíčku na kuchyňské lince.

A pokud si své ubytování zarezervujete napřímo, tedy telefonicky, emailem nebo přes náš rezervační formulář , najdete v den příjezdu na vašem pokoji od nás malou pozornost jako poděkování!

 

 

 

 

 
Nahoru
 
 
Sdílet na: