Penzion Dvůr Krasíkov v Kokašicích hodnocení
banner
 

UBYTOVÁNÍ

POZOR! Aktuální informace o provozu penzionu v době koronavirové krize!

Abychom ochránili zdraví jak vás, našich hostů, tak i našeho personálu, bez kterého se při provozu neobejdeme, rozhodli jsme se přijmout pro tento výjimečný stav tato pravidla a postupy:

1. Včasná rezervace a bezhotovostní platba předem
Ubytování, prosím, rezervujte nejpozději 24 hodin před vaším příjezdem včetně požadavku na snídani (napište do poznámky k rezervaci). Rezervaci ubytování dělejte zde přes naše webové stránky, kde vaši rezervaci rovnou zaplaťte přes naši platební bránu. Nejenže tak ještě ušetříte proti platbě v hotovosti či platbě kartou na místě, ale nebude nutné vystavovat se kontaktu při platbě přímo personálu. Budete-li chtít k dokladu o platbě vystavit ještě prodejku nebo fakturu na vaši firmu, napíšete nám a my vám ji obratem pošleme emailem.
2. Samoobslužné ubytování se
Při příjezdu na ubytování nám zavolejte, budeme vás navigovat, abyste se mohli snadno a v klidu ubytovat sami.
3. Snídaně
Snídaně budou podávány na jídelně našeho penzionu, ale v upraveném režimu. Pokud bude penzion plně obsazený, může se stát, že s vámi zvolíme přesný čas, kdy přijdete na snídani, aby nedocházelo k porušování pravidel o odstupu osob, a my měli možnost všechny obsloužit v odpovídající kvalitě.
4. Během vašeho pobytu u nás
Při pohybu ve společných prostorách penzionu (chodba a schodiště) platí povinnost nosit roušku či jakoukoli jinou účinnou ochranu obličeje a dodržovat odstup od jiných osob v délce minimálně 2 metry.
Během vašeho pobytu, prosím, pravidelně větrejte váš pokoj a při odjezdu nechte okno otevřené tzv. "na ventilačku".

5. Samoobslužný odjezd
Při odjezdu pouze vrátíte klíč od pokoje do předem určené schránky.
6. Úklid a dezinfekce pokoje
Během úklidu pokoje po odjezdu hosta budeme používat dezinfekční prostředky doporučené jako likvidující koronavirus. Postupy úklidu zvolíme takové, aby bylo zajištěno maximální bezpečí jak pro náš personál, tak pro dalšího přijíždějícího hosta.

Předem vám děkujeme za respektování těchto pokynů a pravidel, protože jsou aplikována ve vašem i našem zájmu na dobrém zdraví. Držme si palce, ať vše zvládneme a situace se brzy uklidní.

 

V rámci areálu našeho Dvora Krasíkova vám nabízíme možnost ubytování ve dvou různých typech ubytovací kapacity. Takže při troše štěstí si u nás vybere každý pohodový turista, dovolenkář či člověk na pracovní cestě. :)

A pokud si své ubytování zarezervujete napřímo, tedy telefonicky, emailem nebo přes náš rezervační formulář zde na našich webových stránkách, najdete v den příjezdu na vašem pokoji od nás malou pozornost námi s láskou vyrobenou jako poděkování.

 

 

 
Nahoru
 
 
Sdílet na: