Penzion Dvůr Krasíkov v Kokašicích hodnocení

AMÁLČIN KRÁMEK & ESHOP

Krámek náležící k Amálčině mydlárně je unikátním prostorem, kde se téměř zastavil čas. Léta sbírané staré předměty v kombinaci s novým dřevem, které bylo záměrně zestařeno nebo vyvedeno ve starém stylu, dávají tomuto prostoru jedinečnou atmosféru, která na vás dýchne hned ode dveří a kvůli které nebudete chtít odejít.  V zimě je toto kouzlo ještě doplněno příjemným teplem sálajícím z kamen v rohu místnosti.    
 


V prodejních regálech najdete mýdla a mýdlové koupele, šumivé bomby do koupele, sirupy různých druhů - zázvorový, levandulový, růžový, mátový,..., zelňáky nebo levandulové sušenky a také kozí a kravské sýry. To vše z výroby realizované přímo na Dvoře Krasíkov. Zakoupit zde ale můžete i krásné výrobky dalších, v drtivé většině lokálních výrobců – perníčky, medy, medovina, mošty, ručně šité panenky, čaje a další zajímavé artikly. 
Sortiment budeme i nadále rozšiřovat vždy podle toho, na jakou zajímavost či zajímavého výrobce narazíme.

V neposlední řadě máte v obchůdku také možnost posedět. V mimosezónní době, kdy je zavřené naše bistro, se zde můžete zahřát teplou domácí polévkou či čajem. K dobré kávě si pak můžete dát jeden z našich moučníků, které s láskou a péčí každý víkend připravujeme.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 
Nahoru
 
 
Sdílet na: