Penzion Dvůr Krasíkov v Kokašicích hodnocení

1. kategorie ubytování - penzion Dvůr Krasíkov

  • pokoje penzionu – všechny pokoje jsou dvoulůžkové a všechny jsou vybaveny manželskou postelí, kterou lze v případě potřeby rozdělit na dvě samostatná lůžka (toto je ale z provozních důvodů třeba objednat předem). Dále má každý pokoj kuchyňský kout obsahující dřez, ledničku, vařič, rychlovarnou konvici a základní nádobí. K tomu mají všechny pokoje vlastní sociální zařízení a koupelnu se sprchou. Některé pokoje mají balkón.
  • rodinný pokoj – má pokoj vybavený manželskou postelí a rozkládací pohovkou. Náleží k němu balkón. V pokoji je kuchyňský kout obsahující dřez, ledničku, vařič, rychlovarnou konvici a základní nádobí. Vlastní koupelna je vybavena vanou a WC. Celková kapacita tohoto pokoje jsou 2 osoby na pevném lůžku a případně ještě 2 osoby na rozkládací pohovce.

V každém z pokojů najdete také nabídku minibaru zahrnující jak naše produkty - zelňáky, levandulové sušenky, tak i další pochutiny - perníčky, chipsy, pivo, víno, džus, vodu. Vše za přijatelné ceny bez přemrštěné "hotelové" přirážky.
Jako součást ceny pokoje pak o nás přijměte pozornost ve formě nabídky instantní kávy a několika druhů čaje, které najdete v košíčku na kuchyňské lince.

A pokud si své ubytování zarezervujete napřímo, tedy telefonicky, emailem nebo přes náš rezervační formulář zde na našich webových stránkách, najdete v den příjezdu na vašem pokoji od nás malou pozornost námi s láskou vyrobenou jako poděkování.

 
Nahoru
 
 
Sdílet na: