Penzion Dvůr Krasíkov v Kokašicích hodnocení

Country bály ve stodole

Bohužel, v letošním roce, tedy 2019, jsme se rozhodli dát si po tom maratónu country bálů na chvíli pauzu. Libuška je na mateřské, v areálu máme spoustu další práce a tak bychom si rádi tento rok odpočinuli. Doufáme, že toto naše rozhodnutí pochopíte a i tak nám zachováte přízeň. Třeba se na našem parketu sejdeme zase v roce 2020. ;)

 

A jak to u nás na country bálech vypadalo pro ty, kdo tento text čtou poprvé a v naší stodole nikdy nebyli?

Texty k bálům z roku 2018:

Vždy pro vás chystáme příležitost zatančit si, naučit se skupinové country tance.
O přísun dobrého jídla a pití se během večera postará osvědčená parta profíků za našimi bary, která vám splní téměř vše, co vám na očích uvidí.

Pro ty, kdo zatouží po protančené noci hlavu u nás složit, máme připravené i ubytování - na ubytovně nebo v nově vybudovaném penzionu. Neváhejte s rezervací! :)

V rámci závěrečného bálu v naší stodole probíhá každoročně amatérská soutěž v country tancích - Dvůr Krasíkov Country Dance Cup - o putovní pohár Dvora Krasíkova. Titul z loňského druhého ročníku budou obhajovat početní Divočáci z Vejprnic!
A hlavní cena? Vedle cedulky na putovním poháru Dvora Krasíkova to bude také poukázka na útratu ve výši 1.000 Kč na barech naší stodoly. Vybratelná okamžitě nebo na kterémkoli country bále v naší stodole během následující taneční sezóny. :)

Vstupné na bály: 90 Kč

Těšíme se na vás! Všichni Krasíkovští

 
Nahoru
 
 
Sdílet na: